náš tým

Maternity-care-krokodyl-tobik

Mgr. Lucie Marková, DiS.

jednatelka Maternity care s.r.o.


Jako porodní asistentka jsem vždy chtěla být nápomocná maminkám a dětem v tom krásném a důležitém období jejich života. Snad právě proto, i ve své manažerské a řídící pozici majitelky firmy, uplatňuji především lidský přístup. Individuálně pracuji jak s lidmi ze svého týmu, tak s klienty. Své sny si plním díky krásné práci s dětmi a s lidmi, kteří se stejně jako já, rádi učí nové věci, pracují na sobě a překonávají výzvy.

lucie@maternity-care.cz
+420 775 424 203

Radka Vojtíšková

instruktorka plavání, cvičení s dětmi, porodní asistentka

Pomáhat a rozvíjet dovednosti dětí je můj hlavní cíl v životě. Proto většinu svého času trávím s dětmi a jejich rodiči ve vodě, kdy jejich radost z pohybu mě nabíjí energií a dává mi sílu s lehkostí překonávat každodenní starosti všedního života.

radka.vojtiskova@maternity-care.cz +420 775 414 170

Bc. Tereza Zámostná

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Jsem pohyb, síla, energie a vytrvalost. Všechno co dělám, dělám naplno, a to ve sportu platí dvojnásob. Ráda vidím výsledky své práce, což plavání s dětmi umožňuje v poměrně krátkém časovém úseku. Naplňuje mě bezmezná důvěra dětí v to co dělám, a že jsem pro ně příkladem.

Lenka Nechodomová

instruktorka plavání s dětmi

Mám ráda aktivní život, pohyb a změny, proto oceňuji na své práci její pestrost. Navíc být denně v kontaktu s malými dětmi mě neustále dobíjí novou energií. Těší mě předávat své nabyté zkušenosti dál, a nechat se překvapovat i něčím novým.

Lenka Zálešáková

instruktorka plavání s dětmi

Při plavání rodičů s dětmi vnímám pozitivní energii ze společně strávených chvil, což je v dnešní přetechnizované době jedinečný a vzácný okamžik. Spokojenost dětí i rodičů mi dává pocit, že moje práce je prospěšná a přínosná.

Linda Tomečková

instruktorka plavání MŠ a ZŠ


Vím, co od života chci. Ráda objevuji nové věci, cestuji a posunuji hranice svých možností. Když plavu s dětmi, je mým cílem naučit je nejen dobře plavat, ale zároveň se snažím je motivovat k překonávání překážek. Odměnou jsou mi pak jejich rozzářené oči a radost ze sebe samých.

Sabina Leitgebová

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Volnost, pohyb, relax, radost, to vše mi voda přináší. Vidět spokojené děti, jak se s vodou kamarádí, je něco, co mi úsměv na tváří vykouzlí. Proč tedy tuto radost nerozesílat dál?

MgA. Pavel Zbořil

instruktor plavání MŠ a ZŠ

Plavání patří mezi krásné a náročné sporty s nepřebernou řadou zdravotních benefitů za předpokladů, že se vykonává technicky správně. Pomáhat v tomto ohledu mladým lidem vidím jako smysluplnou a důležitou činnost. Můj kladný vztah k vodnímu živlu mě v životě velmi obohacuje a věřím, že to při učení mohu předat ostatním.

Hanka Seidlová Nechybová

instruktorka plavání s dětmi

Již 14 let se pohybuji kolem dětí jako lektor kroužků, pedagog volnočasových aktivit, organizátorka akcí a táborů  pro rodiny s dětmi. Před dvěma lety jsem svou aktivitu "přemístila" i do vody a začala plavat s dětmi od miminek po předškoláčky . V Maternity care jsem našla vše, co si můžu k této práci  přát, krásné  prostředí, skvělé lidi a báječné  děti.  Přála jsem si plavat někde, kde mě to vezme za srdce a to se opravdu stalo.

Mgr. Alžběta Sainerová

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Voda mě celý život přitahuje a tak již během studií na Fakultě tělesné výchovy a sportu jsem začala pracovat jako instruktorka plavání, věnovala jsem se mu také při pobytu v Austrálii. Trénování dětí, ale i dospělých mě neustále baví a naplňuje. Motivuje mě, když u dětí vidím pokroky, ale také radost a smích v jejich tvářích. Voda je živel, voda je život. 

Vladimíra Krochmalová

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Odmalička jsem byla vedená ke sportu       a vyzkoušela jsem si tím různorodou škálu. Za takto nabité zkušenosti jsem dodnes vděčná a v této cestě pokračuji i nadále. Učím víc stylů lekcí a miluji různorodost pohybu i lidí, které učím. Miluji motivované jedince, kteří chodí na lekce protože chtějí, ne protože musí. Baví mě vidět jak se klienti zlepšují a posouvají vpřed. 

Jan Březina

instruktor plavání MŠ a ZŠ

Sport obecně je mou každodenní součástí a plavání pro mne představuje celoživotní naplnění. Je to nejpřirozenější sport, a proto ho mám tak rád. Jsem rád, že můžu mé zkušenosti předat i jiným a navíc práci s dětmi jsem si oblíbil, protože do toho vkládají něco vic.

Kurzy plavání pro děti
od 6-ti měsíců do 4 let
ve Sportovním centru Řepy