náš tým
instruktorů plavání

Maternity-care-krokodyl-tobik

Mgr. Lucie Marková, DiS.

jednatelka Maternity care s.r.o.

Vždy jsem chtěla pomáhat lidem, být nějak „užitečná.“ Doteď mě nepřestává fascinovat zázrak těhotenství a zrodu nového života. Mít možnost pak dále ovlivňovat jeho vývoj a radovat se ze spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací, je pro mě už jen odměna za úsilí věnované vybudování a udržení vlastního podnikání.

Petra Řehková

manažerka Maternity care s.r.o.

Zastávám aktivně – pozitivní přístup k životu. Maternity care je pro mě zdroj dalších životních zkušeností, kde se kloubí profesionalita a lidský přístup, což mě činní silnější a umožňuje mi ctít své vlastní motto: „Poznat, chtít a konat…“

Radka Vojtíšková

instruktorka plavání, cvičení s dětmi, porodní asistentka

Pomáhat a rozvíjet dovednosti dětí je můj hlavní cíl v životě. Proto většinu svého času trávím s dětmi a jejich rodiči ve vodě, kdy jejich radost z pohybu mě nabíjí energií a dává mi sílu s lehkostí překonávat každodenní starosti všedního života.

Bc. Tereza Zámostná

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Jsem pohyb, síla, energie a vytrvalost. Všechno co dělám, dělám naplno, a to ve sportu platí dvojnásob. Ráda vidím výsledky své práce, což plavání s dětmi umožňuje v poměrně krátkém časovém úseku. Naplňuje mě bezmezná důvěra dětí v to co dělám, a že jsem pro ně příkladem.

Lenka Zálešáková

instruktorka plavání s dětmi

Při plavání rodičů s dětmi vnímám pozitivní energii ze společně strávených chvil, což je v dnešní přetechnizované době jedinečný a vzácný okamžik. Spokojenost dětí i rodičů mi dává pocit, že moje práce je prospěšná a přínosná.

Linda Tomečková

instruktorka plavání MŠ, ZŠ

Vím, co od života chci. Ráda objevuji nové věci, cestuji a posunuji hranice svých možností. Když plavu s dětmi, je mým cílem naučit je nejen dobře plavat, ale zároveň se snažím je motivovat k překonávání překážek. Odměnou jsou pak mi jejich rozzářené oči a radost ze sebe samých.

Bc. Markéta Svozilová

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Věnuji se závodnímu plavání a vím, že plavání může být i velká dřina, přináší však i velké radosti, které se snažím dětem v kurzech předávat. Mým hlavním cílem je to, aby děti získaly kladný vztah k vodě a pohybu jako takovému, což je dle mého názoru v současné době to nejdůležitější.

Lenka Nechodomová

instruktorka plavání s dětmi

Mám ráda aktivní život, pohyb a změny, proto oceňuji na své práci její pestrost. Navíc být denně v kontaktu s malými dětmi mě neustále dobíjí novou energií. Těší mě předávat své nabyté zkušenosti dál, a nechat se překvapovat i něčím novým.

Sabina Leitgebová

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Volnost, pohyb, relax, radost, to vše mi voda přináší. Vidět spokojené děti, jak se s vodou kamarádí, je něco, co mi úsměv na tváří vykouzlí. Proč tedy tuto radost nerozesílat dál?

Letní příměstské tábory ve Sportovním centru Řepy