Předporodní kurzy

Předporodní kurzy

  • komplexní příprava na porod a péči o miminko
  • u Vás doma, v čase, který se Vám hodí
  • individuální a profesionální přístup
Předporodní kurzy

PŘEDPORODNÍ KURZY zajišťuje pro Maternity care externě porodní asistentka, Radka Vojtíšková. 

Tel. 775 41 41 70, email: radka.vojtiskova@seznam.cz

Cílem mých kurzů předporodní přípravy je pomoci nastávajícím rodičům lépe se zorientovat v záplavě informací, které se v současné době nabízejí ve všech médiích. Ušetřím Vám především čas a seznámím Vás s tím, co je pro Vás v tomto období opravdu důležité a co efektivně využijete.

Mé zkušenosti vycházejí také přímo z praxe - jak poznat začínající porod, informace o průběhu porodu, co si pořídit pro miminko, co vše je třeba v těhotenství zařídit, jakou roli hraje u porodu a v péči o miminko Váš partner, atd. 

Nabídnout Vám mohu dva typy kurzu:

1) Pro vytížené budoucí maminky nebo i jejich partnery, z důvodu časových úspor nebo pro vícerodičky, které potřebují kurz zacílit podrobněji na konkrétní téma, problematiku kojení, apod. v délce 2,5 hodiny u Vás doma za cenu 2.000,-Kč (o víkendu a státním svátku za cenu 2.100,-Kč). V případě kurzu mimo Prahu je účtován jednorázový příplatek za dopravu ve výši 150,-Kč. 

 

2) Pro prvorodičky, pro nastávající rodiče, kteří preferují velmi podrobnou přípravu, pro maminky s většími časovými možnostmi v délce 2 x 2 hodiny u Vás doma za cenu 3.200,-Kč (o víkendu a státním svátku za cenu 3.300,-Kč). V případě kurzu mimo Prahu je účtován jednorázový příplatek za dopravu ve výši 150,-Kč. 

 

Pokud jste si nevybrala ani jednu možnost, neváhejte mě kontaktovat na uvedeném spojení a nastínit mi své požadavky, ráda pro Vás připravím konzultaci přímo na míru v časovém rozpětí a podle témat, která Vás nejvíce zajímají. 

 

 

Rezervovat ukázkovou lekci/kurz

CAPTCHA
Ochrana proti spamu