Porodnictví

Jste těhotná nebo plánujete otěhotnět? Máte obavy z porodu? Nevíte si rady s výbavičkou pro miminko? Trápí Vás nějaký problém po porodu? Neváhejte kontaktovat zkušenou porodní asistentku a majitelku Maternity care, Mgr. Lucii Markovou. Na dotazy klientek odpovídá pravidelně také v časopisu Maminka a je připravena se s Vámi podělit o všechny svoje zkušenosti.

Váš dotaz

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu
Romana A.

Dobrý den, zajímalo by mě jak se připravit na kojení nejlépe už teď, když jsem těhotná? Mám si objednat poradkyni na nějaký kurz nebo užívat nějaké vitamíny? A co když mi kojení po porodu nepůjde? Může se v porodnici miminko krmit z lahve? Děkuji za odpovědi, Romana.

Dobrý den Romano, děkuji Vám za dotaz.

Ideální je, když již během těhotenství navštívíte speciální kurzy pro těhotné, které vedou zkušené porodní asistentky.  Zde se dozvíte nejen teoretické, ale hlavně praktické věci týkající se i kojení – jak správně miminko přiložit, kdy, jaké polohy jsou možné, ale i jak pečovat o prsy, bradavky, jak manipulovat s mateřským mlékem, jak jej odstříkávat, uchovávat, …… atd.

V případě, že byste měla problémy s kojením po návratu z porodnice, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme! Lucie. 

 

 

Rezervovat ukázkovou lekci/kurz

CAPTCHA
Ochrana proti spamu