Partneři

Aquapalace Čestlice Praha

Aquapalace Čestlice Praha je největším aquaparkem ve střední Evropě. V relaxačně-sportovním komplexu najdete vodní a saunový svět, spa i fitness. 

Více informací na webu partnera : http://www.aquapalace.cz/

 

Cordeus, a.s.

Navštivte příjemné prostředí našeho partnera, centra trvalého zdraví, CORDEUS, Na Dlouhém lánu 11, Praha 6. Cordeus Vám nabízí ve spolupráci s Maternity care mimo jiné i kurzy plavání s dětmi od 6-ti měsíců (objednávky možné na tel. 251 097 411 nebo na info@cordeus.cz). 

Více informací na webu partnera : http://www.cordeus.cz/

 

katalog Těhule

 

Katalog Těhule je určený nastávajícím maminkám, ve kterém přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu pravidelně představují novinky svého sortimentu. Formou odborných článků také radí,a pomáhá rodičům se zorientovat ve velkém množství informací o těhotenství a péči o miminko.

Více informací na webu partnera: http://www.tehule.com/

 

Maminka

 

Časopis Maminka, to nejlepší v životě ženy. 
Být maminkou je jedna z nejkrásnějších věcí na světě. Časopis Maminka se nezaměřuje jen na období těhotenství a kojeneckého věku, ale přehledně mapuje fyzický i psychický vývoj každého dítěte až do předškolního věku.

Více informací na webu partnera: http://www.maminka.cz

 

GaGa's pleny

 

Značka GaGa's pleny je na našem trhu od roku 2012 a těší se velké oblibě maminek. Svoji strategii zakládá především na spokojenosti zákazníků, a proto se snaží neustále inovovat a vylepšovat své výrobky. Před uvedením na trh procházejí výrobky této značky zátěžovým testem. Vybrané maminky vše poctivě testují a na základě jejich zkušeností se výrobky upravují do finální podoby. Proto si můžete být jisti, že dostáváte opravdovou kvalitu prověřenou maminkami. Mezi neoblíbenější sortiment této značky patří přebalovací podložky, látkové pleny vše v jednom a nechybí ani nepromokavé pytlíky.

 

Více informací na webu partnera : http://www.gagapleny.cz/

 

beebi

beebi nabízí profesionální služby v oblasti péče o děti všech věkových kategorií. Zajistí vhodné chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání nebo zprostředkuje pečovatelkou pro dlohodobé potřeby rodiny. 

Více informací na webu partnera : http://www.beebi.cz/

 

GYNPRAG, gynekologická ordinace Praha

Našim stávajícím i novým klientkám vřele doporučujeme nově otevřenou ordinaci v centru Prahy na Národní třídě, kde se Vás ujmou MUDr. Hynek Heřman, Ph.D., MHA a MUDr. Lubomír Hašlík, kteří zároveň působí také na vyhlášené porodnické klinice Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí. Díky dlouholetým zkušenostem z klinického pracoviště Vám jsou odborníci z GYNPRAG schopni nabídnout maximální péči na nejvyšší odborné úrovni, jak v jejich ambulanci, tak i v případě nutné hospitalizace.

Více informací na webu partnera:  www.gynprag.cz

 

Rezervovat ukázkovou lekci/kurz

CAPTCHA
Ochrana proti spamu