Náš tým

jednatelka Maternity care s.r.o.

Profese je poslání - obzvlášť pokud pracujete v porodnictví.
Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem, být nějak „užitečná.“ Doteď mě nepřestává fascinovat zázrak těhotenství a zrodu nového života. Mít možnost pak dále ovlivňovat vývoj nového človíčka, a radovat se ze spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací, je pro mě už jen odměna za úsilí věnované vybudování a udržení vlastního podnikání. 

Manažerka Maternity care s.r.o.

Zastávám aktivně – pozitivní přístup k životu. Baví mě jakákoliv sportovní aktivita, především běh, beach volejbal a tanec. Mám dvě krásné dětí, které jsou pro mě nevyčerpatelnou studnou energie. A taky už vím, jaký je to pocit, když přijdou zástupy dětských tváří k nám na plavání, plny očekávání a radosti. ….ano, Maternity care je pro mě další životní zkušenost, která mě činní silnější… a s tím ctím své vlastní motto: „Poznat, chtít a konat…“

instruktorka plavání, cvičení s dětmi, porodní asistentka

Pomáhat ostatním je můj hlavní cíl v práci i v osobním životě.
Je to příjemný pocit umět uklidnit nastávající maminku před porodem nebo ji naučit jak správně miminko držet v náručí. Často vídám i u těch nejmenších dětí radost z pohybu ve vodě, kterou sdílí se svými rodiči, a tomu ráda obětuji hodně volného času. 

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Jsem pohyb, síla, energie a vytrvalost.
Všechno co dělám, dělám naplno, a to ve sportu platí dvojnásob. Ráda vidím výsledky své práce, což plavání s dětmi umožňuje v poměrně krátkém časovém úseku. Naplňuje mě bezmezná důvěra dětí v to co dělám, a že jsem pro ně příkladem. 

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Voda mě provází celým mým životem. Táta býval výborný plavec s ploutvemi, starší sestra stále aktivně soutěží, a mně nezbývalo nic jiného, než se do závodních vod vrhnout také. Plavání je dřina, přináší však i velké radosti, které se nyní snažím předávat dál. Mým hlavním cílem je to, aby děti získaly kladný vztah k vodě a pohybu jako takovému, což je dle mého názoru v současné době to nejdůležitější.

instruktorka plavání s dětmi

Miluju vodu a děti, a moje práce mi musí přinášet skutečnou radost. 
Při plavání rodičů s dětmi vnímám pozitivní energii ze společně strávených chvil maminek, tatínků, a jejich plaváčků, což je v dnešní přetechnizované době jedinečný a vzácný okamžik. Ve vodě nezvoní mobil a nelze se věnovat ničemu jinému, než vzájemně sami sobě a výuce plavání. Spokojenost dětí i rodičů mi dává pocit, že moje práce je prospěšná a přínosná. 

 

instruktorka plavání MŠ a ZŠ

Volnost, pohyb, relax, radost, to vše mi voda přináší. Vidět spokojené děti, jak se s vodou kamarádí, je něco, co mi úsměv na tváří vykouzlí. Proč tedy tuto radost nerozesílat dál?

instruktorka plavání MŠ, ZŠ

Vím co chci od života, a každá část mé práce mi dává něco jiného.
Když cvičím s těhotnými maminkami ve vodě, soustředím se na jejich pocity a jsem přesvědčená, že mě nabíjí pozitivní energií. Tu pak mohu intenzivně předat dětem předškolního i školního věku, se kterými plavání není vždy nejjednodušší. 

instruktorka plavání s dětmi

Mám ráda aktivní život, pohyb a změny, proto oceňuji na své práci její pestrost.
Navíc být denně v kontaktu s malými dětmi mě neustále dobíjí novou energií. Těší mě předávat své nabyté zkušenosti dál, a nechat se překvapovat i něčím novým. 

laktační poradkyně

Jako zdravotní sestra ráda pečuji a starám se o druhé.
Jako maminka tří dětí a laktační poradkyně se cítím potřebná, když mohu klientkám pomoci s kojením nebo profesionálně odpovědět na to, co je trápí. Věřím, že moji empatii v tomto směru ocení.   

Rezervovat ukázkovou lekci/kurz

CAPTCHA
Ochrana proti spamu